قوانین آپلود و نحوه همکاری

قوانین و نحوه همکاری در فروش مدل های سه بعدی

سایت 3dmaxobject  اقدام به راه اندازی بخش فروش مدل های سه بعدی به صورت همکاری در فروش در ایران گرفته است.

در این بخش شما عزیزان می توانید با آپلود کردن مدل های سه بعدی که توسط خودتان مدل سازی شده است را برای فروش درون سایت قرار دهید.

مدل های آپلود شده توسط کاربران سایت تگ   VIP * خواهد گرفت .

 

حق امتیاز (درامد)

بدلیل ارزشمند بودن و زحمت زیادی که بحث تولید مدل های سه بعدی دارد ما قیمت گذاری روی مدل هارو به عهده خود شما گذاشته ایم در این مورد قیمت تعیین شده از طرف شما در فروشتان تاثیر بسیار زیادی دارد پس قیمتی مناسب را در نظر بگیرید.

در صورت فروش هر مدل در سایت 3dmaxobject درصد همکاری به شرح زیر می باشد.

حق امتیاز نقره ای : 80% از فروش به صاحب اثر تعلق می گیرد و 20% به سایت .

حق امتیاز طلایی : 100% مبلغ فروش به صاحب اثر تعلق خواهد گرفت .

حق امتیاز طلایی به این صورت می باشد که فروش مدل از طریق لینکی مخصوص به هر کاربر که در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت انجام می شود. بطور مثال شما یک محصول رو داخل سایت قرار می دهید،برای این محصول لینکی اختصاصی ایجاد خواهد شد که فقط در اختیار صاحب اثر می باشد،سپس شما می توانید با قرار دادن این لینک مستقیم به محصول خودتان در شبکه های اجتماعی اقدام به فروش مدل سه بعدی خودتان نمایید و 100% درامد از فروش این محصول به خودتان تعلق خواهد گرفت.

برداشت درامد
حداقل مبلغ قابل برداشت 20 هزار تومان می باشد. تسویه حساب یکم و پانزده ام هر ماه انجام می شود.

قوانین آپلود مدل سه بعدی

 1. تمامی مدل های باید به صورت یک فایل زیپ با پسوند .rar .zipآپلود شود.حداکثر حجم فایل 150 MB

فایل زیپ با ورژن 4 و یا 4.2 باشد.

 1. عکس های مربوط به هر محصول باید با فرمت .jpeg   آپلود شود . حداکثر حجم آپلود عکس   KB500
  حداق یک عکس باید آپلود شود.
 2. ورژن فایل 3DSMAX  نباید بالاتر از 2016 باشد.
 3. تمامی تکسچر ها و متریال های استفاده شده باید درون فایل زیپ قرار داده شود.
 4. مدل شما باید در نقطه0 و 0 مختصات باشد | نرمال های پلیگان ها صحیح باشد
 5.  مش بندی صحیح فقط به صورت چهارضلعی یا مثلثی باشد
 6. تمامی مدل ها باید به صورت EDIT POLY باشد و نباید هیچ مدیفایری روی مدل ها وجود داشته باشد.
 7.  تمامی فایل ها باید همراه با حداقل یکی از فرمت های .FBX یا .OBJ باشد.
 8. درون فایل شما نباید هیچ چیز جز مدل سه بعدی باشد مانند نور،دوربین و ...
 9. چنانچه از مدل های آماده دیگران و یا مدل های آماده دیگر شرکت های تولید کننده استفاده کرده باشید،حساب شما بطور کلی بلاک خواهد شد و حتی اگر درامدی کسب شده باشد حذف خواهد شد.

 

نحوه آپلود مدل های سه بعدی

مرحله اول : شما ابتدا باید وارد سایت شوید و ثبت نام کنید.بعد از ثبت نام در قسمت حساب کاربری خودتون میتونید وارد بخش آپلود مدل شوید.

مرحله دوم :ابتدا باید اطلاعات کاربری خودتون رو کامل کنید تا امکان آپلود مدل ها برای شما فعال بشه.(این بخش شامل مشخصات فردی،مشخصات حساب بانکی می باشد،در این قسمت باید حتما شماره شبا حساب بانکی خودتان را وارد نمایید.)

مرحله سوم :وارد قسمت آپلود مدل می شوید اطلاعات مورد نظر مدل های خودتون رو وارد میکنید و مدل سه بعدی خودتون رو اپلود می کنید.(در این قسمت علاوه بر مشخصات مدل شما باید عکس های معرفی کننده مدل خودتون رو وارد کنید،از عکس هایی استفاده کنید که از کیفیت مناسب برخوردار باشه این عکس ها ویترین فروشگاه شماست)

مرحله چهارم : شما باید برای مدل سه بعدی خودتون یک قیمت تعیین کنید (توجه داشته باشید تعیین قیمت مناسب برای مدل خودتون یکی از نکات افزایش فروش برای مدل های شماست پس در تعیین قیمت مدل های خودتون حتما دقت کنید)این مرحله بعد از آپلود مدل در دسترس خواهد بود.

مرحله پنجم :پس از آپلود مدل سه بعدی شما برای بررسی وارد بخش فنی می شود و پس از بررسی از صحت اطلاعات مدل و نکات فنی اون در صورت تایید وارد بخش فروش مدل های شما می شود.(در صورت عدم تایید مدل دلایل تایید نشدن به شما اعلام خواهد شد تا بتوانید مشکلات را رفع و دوباره ارسال نمایید)

مدت زمان بازبینی و بررسی 24 الی 72 ساعت می باشد.

* قانون مهم *{ تمامی مدل های آماده فقط و فقط باید توسط شما بطور کامل مدل شده باشد،استفاده از هرگونه مدل آماده که توسط شما ساخته نشده باشد باعث رد شدن محصول شما می شود}

چرا محصولات شما توسط تیم ما بازبینی خواهد شد؟
بازبینی محصولات شما توسط ما فقط برای بررسی وجود تمام فایل های مورد نیاز،درست بودن ورژن فایل زیپ،عدم وجود انواع ویروس و درست بودن و صحت محصول می باشد.

 

 

 

جهت سوال و یا طرح مشکلات خود لطفا فقط از طریق دایرکت اینستاگرام با ما در ارتباط باشید.

 

استفاده از مدل های آماده دیگران ممنوع می باشد و هرگونه کپی برداری و استفاده از آبجکت های سایت توسط دیگران پیگرد قانونی دارد و از طریق مجاری قانون پیگیری خواهد شد